دوشنبه, ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
ورود

ورود

نام کاربری / ایمیل
رمز عبور
ذخیره سازی اطلاعات

برای اجرای 3700 طرح صنعتی در سال جاری 23 هزار میلیارد تومان، سرمایه گذاری و تسهیلات نیاز است

براساس برنامه ای که وزارت صنعت، معدن و تجارت در دستور کار خود قرار دارد در سال جاری 3700 طرح صنعتی در کشور راه اندازی خواهد شد که البته برای راه اندازی این طرح ها 23 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری و تسهیلات بانکی نیاز است.
برای اجرای 3700 طرح صنعتی در سال جاری 23 هزار میلیارد تومان تسهیلات نیاز است

 

مجتبی خسروتاج در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در خصوص اعلام تسهیلات به واحد های صنعتی، گفت: براساس برنامه ای که وزارت صنعت، معدن و تجارت در دستور کار خود قرار دارد در سالجاری 3700 طرح صنعتی در کشور راه اندازی خواهد شد که البته برای راه اندازی این طرح ها 23 هزار میلیارد سرمایه گذاری و تومان تسهیلات بانکی نیاز است.

وی ادامه داد: با راه اندازی این طرح ها در سال جاری شاهد اشتغال 140 هزار نفر خواهیم بود.

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین در خصوص ارائه تسهیلات به واحد هایی که هم اکنون در کشور مشغول فعالیت هستند نیز گفت: برای واحد های کنونی 175که فعال هستند، هزار میلیارد تومان سرمایه در گردش در سال 1394 مورد نیاز است با این همه ما امیدواریم با همکاری بانک ها و راهکارهایی که خود واحدها شناسایی می کنند،  نیاز این واحد های تولیدی برطرف شود.

خسروتاج در ادامه بیان داشت: واحد های تولیدی هم به نوبه خود ضروری است در جهت تامین منابع با تغییر انواع دارایی ها به نقدینگی مورد نیاز و یا سیاست های لازم در مدیریت بنگاه همانند صرفه جویی، افزایش بهره وری و کاهش موجودی نسبت به کاهش نقدینگی مورد نیاز خود نیز اقدام کنند.

بمنظور افزودن نظر کلیک کنید
  • موردی یافت نشد